Haber

Toraichi Sonbahar/Kış 2023 Koleksiyonu Moda Kurallarını Yeniden Yorumluyor

Japon kültürünün klasik iş kıyafetlerini yenilikçi kumaşlarla benzersiz silüetlere dönüştüren Toraichi markası, The Stay Line yorumuyla yeni dönem tasarımlarına öncülük ediyor.

  1959 yılında Japonya’nın en kaliteli kumaşının üretildiği Okayama bölgesinde kurulan Japon “iş kıyafeti” markası Toraichi, The Stay Line distribütörlüğüyle tasarımlarını İstanbul’a taşımaya devam ediyor. 1600’lerden bu yana korunan Tobi mirası; Yenilikçi kumaşları Japon kültürünün kendine özgü giyim tarzıyla birleştiren Toraichi, Sonbahar/Kış 2023 Koleksiyonu ile iddialı ve özgür ruhlara hitap ediyor.

Geleneksel Japon formlarını patentli 2530 kumaşıyla birleştiren Toraichi tasarımları, kendi tarzı ve duruşuyla gurur duyan savaşçı ruhlara sesleniyor. Toraichi’nin 2023 Sonbahar Koleksiyonu; Farklı bacak formları, renk kombinasyonları, Japon iş giyim kültürüne özgü detayları, dayanıklılığı, çabuk kuruması ve kırışmaması gibi pek çok özelliğiyle, fonksiyonelliğini korurken karakterini şık bir yorumla yansıtmak isteyenlere birden fazla yol sunuyor. ağır iş temposu.

Koleksiyonda patentli 2530 kumaş, pamuklu 4441 kumaşların yanı sıra Cordura tişörtler, hem gömlek hem de dış giyim olarak kullanıma uygun Tobi gömlekler, klasik ruhu ilk bakışta hissettirecek Cho Cho Tobi pantolon ve yelekler, Bu sıra dışı formu bir araya getirecek kemerler, şapkalar, bandanaların yanı sıra gündelik aksesuarlar da öne çıkıyor. hikayenizi tamamlamaya hazırlanıyor.

Toraichi’nin benzersiz ürünlerini thestayline.com ve The Stay Line Gmall Showroom’da bulabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

viransehirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu