Haber

Komutanların Önder Erdoğan’ı alkışlaması muhalefeti rahatsız etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı’nın Arifiye Yerleşkesi’ndeki BMC Fabrikası’nda düzenlenen Yeni Nesil Fırtına Obüsleri Teslim Töreni’nde açıklamalarda bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU ARİFİYE ANA BAKIM FABRİKASI TEPKİ

Törende konuşan Erdoğan, şunları söyledi: “Görüldüğü gibi ‘ona satıldı’ iftiralarına hedef olan Arifiye Ana Bakım Fabrikası, farklı alanlarda ordumuzun ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Olağan iş devir sürecini çarpıtarak sermaye düşmanı olanlar, benzin istasyonlarında, kusura bakmayın restoranlarda bir şeyler yemeye çalışanlar, Amerika’dan İngiltere’ye oradan da Almanya’ya kapı kapı dolaşıp yardım dilenenler. yabancı ekonomi komisyoncularıdedim.

KOMUTANLARDAN TANK PALET FABRİKASI İFTİRALARINA TEPKİ İFADELERİ

Önder Erdoğan’ın iftiraların hedefi olan ‘Tank Palet Fabrikası’ ile ilgili açıklamalarının ardından komutanlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışladı. Komutanların alkışları muhalefeti rahatsız etti.

ENGİN ÖZKOÇ ALGILAMAYA BAŞLADI

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Önder Erdoğan’ın sözlerinin TSK komutanları tarafından alkışlanmasına tepki göstererek, şunları söyledi: “Yazık. Türkiye ne hale geldi? Siz Türkiye Cumhuriyeti’nin komutanlarısınız, Tayyip Erdoğan değil. Siz bir siyasi partinin mensubu değilsiniz. Siz beni milletimizi temsil ediyorsunuz. Siz çocuklarımızı gönderdiğimiz ocağı temsil ediyorsunuz. . Ne ​​zaman bir siyasi parti liderinin sözlerini alkışlayacak duruma geldiniz?dedim.

haberarac.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu